©2018 by Yoga Harmony. All rights reserved.          Photo credit: Gilad Shaked and Lenka Bukačová 

Aktuálně od Šárky

Vážení a milí jógující a zájemci o jógu z Čech,

v současné době jezdím do Čech jen občas na návštěvu a při té příležitosti je možné se mnou absolvovat nějaký workshop, víkendový pobyt, anebo si domluvit soukromou lekci.

Některým lidem vyhovují jógová setkání přes Skype, tento formát se osvědčil zejména u jógy proti stresu a Trauma Sensitive jógy. V případě zájmu mi prosím napište na sarkayoga@gmail.com.

Můžete se ale také se mnou vypravit na některou z výprav do světa či víkend v Čechách s jógou.

Detaily budu zveřejňovat zde (rolujte níže), pokud byste měli zájem o pololetní Newslettery, můžete se registrovat na této webové stránce v sekci "Subscribe".

 

Jógové cesty a pobyty

V Čechách i v zahraničí

Přehled akcí je řazen chronologicky od nejbližších po nejvzdálenější a je průběžně doplňován. Pro podrobnější informace o akcích a přihlašování prosím pište na sarkayoga@gmail.com, nebo kontaktujte přímo cestovní kancelář jež zajišťuje organizaci.

 

Adventní jógový víkend na Šumavě

Adventní víkend na Šumavě s jógou, zimními sporty a relaxací ve welness organizuje CK Capro.

Jógovat budeme ráno a večer, čeká nás jemná jóga, hatha flow, jin jóga (pro zájemce obohacená esenciálními oleji) a protistresová jóga.

Bydlet budeme v nově zrekonstruovaném hotelu Horizont, jehož vybavení zahrnuje: neomezený vstup do Pool a Fitness centra - bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00hod

Možnosti výletů v okolí: Černé jezero, Čertovo jezero, Bílá Strž

Stravování: polopenze formou švédských stolů

Kdy: 6. - 8. 12. 2019

Jóga v Izraeli - jaro 2020

Ve spolupráci s CK Dunes (www.dunes.cz) jsme připravili program unikátní cesty do Izraele s důrazem na Negevskou poušť a každodenním cvičením jógy.

Program zahrnuje návštěvu všech tří izraelských moří (Mrtvého, Rudého a Středozemního), letoviska Eilat a jednodenní výlet do Jeruzaléma, kde chceme navštívit židovská, křesťanská i muslimská místa.

Navštívíme fascinující Negevskou poušť – unikátní kráter Machteš Ramon, staré nabatejské město Mamšít, absolvujeme hodinovou projížďku na velbloudech v poušti, podíváme se na alpakovou farmu, uděláme si výlet do Ein Avdat – oázy s vodopádem uprostřed pouště, kde kdysi žili poustevníci, a navštívíme podivuhodnou Timnu s červenými skalami, kde bývaly doly na měď. Prohlédneme si zbytky biblického města v Tel Beerševa, s pozoruhodně zachovaným vodním systémem a nejhlubší starověkou studnou v Izraeli. Půl dne strávíme ve středním Izraeli, kde navštívíme unikátní, lidmi vybudované jeskyně v Maréše a starý římský amfiteátr v Beit Guvrin. Podrobnější informace naleznete na www.dunes.cz. Po přihlášení dostanete přístup do členské sekce, kde budou postupně zveřejňovány články s praktickými radami a zajímavostmi.Kdy: 30. 3. 2020 - 6. 4. 2020

Bretaňské jógové dobrodružství vol. 5

Páté vydání výpravy do okouzlující keltské Bretaně se sesterským duem Šárkou (jóga) a Eliškou (bretaňská expertka:) otevřený všem příznivcům poznávání krajin vnitřních i vnějších připravujeme na konec července 2020.


Po úspěšných čtyřech ročnících chystáme i tentokrát výpravu pro max. 10 lidí, která zahrne harmonický koktejl relaxačních i poznávacích aktivit v jedné z nejkrásnějších částí Francie v Bretani. Ponese se v podobném přátelském duchu, nicméně cíle našich výletů budou nové:) Těšit se můžete kromě každodenní jógy na dva dny v Nantes, s ubytováním v samém centru, kousek od hradu bretaňských knížat a pak několikadenní pobyt na nejkrásnějším bretaňském ostrově Belle-Ile. Nebudou chybět procházky po magických kamenných městečkách a vesničkách, prozkoumávání pozůstatků starých keltských civilizací, výtečné bretaňské palačinky, domácí cider a další místní speciality, koupání v Atlantiku, pro zájemce lekce francouzštiny na míru....zkrátka výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat:)


Kdy: 20.7. - 27.7. 2020

Pozvánka do jógového obýváku

Jóga funguje i online

V rámci projektu Jóga z obýváku (www.jogazobyvaku.cz) vznikla videa jin jógy, trauma sensitive jógy, nebo například série krátkých jógových "rozcviček" pro každý den a Pět Tibeťanů. V současné době uvažujeme nad dalšími videi - já bych ráda natočila videolekci jógy pro pozitivní vztah ke svému tělu (nejen pro lidi potýkajícími se s poruchami příjmu potravy), či mini sérii Aroma jógy (kombinaci jógy a aromaterapie). Ale rozhodně budu ráda i za vaše podněty a nápady.

Na základě ohlasů od lidí, s nimiž jsem  spolupracovala prostřednictvím Skype, nabízím možnost domluvit si soukromé online setkání v jógovém obýváku, a zaměřit se přesně na to, co v daný moment potřebujete.

Mám dobré zkušenosti s jógovými setkáními přes Skype u jógy proti stresu, trauma sensitivní jógy i při konzultacích s budoucími či čersvě certifikovanými učiteli jógy řešícími některá z dilemat profese jógového učitele či facilitátora.